Regulamin

Przed skorzystaniem z usług sklepu internetowego PASMEX dostępnego pod adresem www.pasmex.com.pl, należy uważnie przeczytać poniższy regulamin. Potwierdzając dokonanie zakupu ze strony www.pasmex.com.pl, kupujący potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu i akceptuje ją.

§ 1

 1. Sklep internetowy jest prowadzony przez Firmę Handlową PASMEX – Anna Tylka
 2. Sklep Internetowy nie posiada osobowości prawnej. Wszelkie zobowiązania i uprawnienia zaciągane i nabywane przez owy sklep internetowy są nabywane na rzecz i na rachunek F. H. PASMEX Anna Tylka
 3. Siedziba sklepu internetowego PASMEX mieści się w Rabce-Zdrój przy ulicy Podhalańskiej14a
 4. Wszelkie uwagi, komentarze i pytania związane ze sklepem internetowym prosimy kierować na adres sklep@pasmex.com.pl
 5. Firmowy rachunek bankowy o numerze: 26 1240 1574 1111 0000 0789 7447 prowadzony jest przez Bank PEKAO SA I o/ N. Targ

§ 2

 1. Sklep internetowy PASMEX prowadzi sprzedaż wysyłkową towaru pasmanteryjnego zamawianego za pośrednictwem sieci Internet. Jest otwarty przez całą dobę, dlatego też zamówienia można składać o każdej porze.
 2. Realizacja zleceń następuje w godz. 8-16 w dni powszednie. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.pasmex.com.pl
 3. Technologia stosowana w sklepie internetowym PASMEX nie chroni w pełni tajemnicy składowanych i przesyłanych informacji..

§ 3

 1. Po złożeniu zamówienia za pomocą strony www.pasmex.com.pl Klient otrzymuje email zwrotny z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 2. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, iż towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 3. O etapach realizacji zamówienia Klient zostaje poinformowany za pomocą e-maila.
 4. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura, w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. Jeśli rachunek ma zostać wystawiony na firmę, należy podać nazwę, dane oraz NIP firmy. Dokonując zakupu w sklepie internetowym PASMEX Klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.
 5. Klient może anulować lub wprowadzić zmiany w zamówieniu telefonicznie 018-2677612 lub e-mailem pod adresem sklep@pasmex.com.pl, dopóki nie zostało ono wysłane lub faktura nie została wystawiona.
 6. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep internetowy PASMEX zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty bądź usuwania towarów z oferty tytułem wyprzedania towaru.
 7. Użytkownicy, składając zamówienie na dostarczenie przesyłki, zobowiązują się do poniesienia związanych z tym kosztów opłaty pocztowej.

§ 4

 1. Towar wysyłany jest przesyłką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni od momentu potwierdzenia zakupu.
  2.Przesyłki realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
  3.W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się po tym, jak do sklepu dotrze od Klienta/tki e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W przypadku braku możliwości weryfikacji zamówienia F.H PASMEX zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.
 2. W przypadku zamówień płatnych przelewem wysyłka zamówienia rozpoczyna się po tym, jak zaksięgujemy wpłatę. W przypadku braku możliwości weryfikacji zamówienia F.H PASMEX zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.
 3. Zamówienia stałych klientów, bez względu na formę płatności, realizowane są od razu po otrzymaniu zamówienia.

§ 5

 1. Płatności za złożone zamówienie można dokonać:
 • przelewem bankowym
 • gotówką przy odbiorze
 1. Płatność przelewem należy wykonać na rachunek bankowy o numerze: 26 1240 1574 1111 0000 0789 7447; BANK PEKAO SA I O/NOWY TARG w tytule wpłaty wpisując „sklep internetowy”oraz dane zamówienia, a w przypadku płatności za zamówienie innego Klienta, podać dane zamawiającego.

§ 6

 1. Każdy Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Towar musi być nieużywany, niezniszczony, dostarczony w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zapłaty – fakturą.
 2. Zwrotu należy dokonać przesyłką pocztową nadaną na adres: F.H. PASMEX Anna Tylka, ul. Podhalańska 14a, 34-700 Rabka Zdrój, załączając pisemne oświadczenie Klienta o rezygnacji z towaru.
 3. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta w oświadczeniu o rezygnacji.
 4. Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Zwrotowi nie podlegają koszty poniesione pierwotnie za wysłanie przesyłki.
 5. Zwracany towar przesłany z opcją za pobraniem nie będzie odbierany.
 6. Wszelkie reklamację z tytułu nie zapoznania się z regulaminem nie będą uwzględnianie.

Wszystkie uwagi, propozycje, komentarze prosimy kierować pod adresem: F.H. PASMEX – Anna Tylka, ul. Podhalańska 14a, 34-700 Rabka Zdrój.

www.pasmex.com.pl/sklep

sklep@pasmex.com.pl

TEL. (0-18)26 77 612
FAX (0-18)26 79 206